آخرین ارسال های تالار گفتمان

هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
تیر
10
1390

بازگشت نمسیس(cleo)

همه ما یه چیزایی رو ترسناک دوست داریم.مخصوصا وقتی در مورد بازی محبوب ما میشه.بیشتر ما ها با نمسیس(nemsis)که به معنی کینه جو است آشنا هستیم و در بازی resident evil و فیلمش با او آشنا شدیم.اما حالا به این بخشش میرسیم که نمسیس بخشی از بازی GTA sanandreas رو تشکیل میده.

در محل مسابقات ایالات غربی او و یارانش وجود دارد.چند تن از دوستان خود را بردارید و به آنجا سفر کنید و تجربه اینکه با یک غول بجنگید رو بدست بیارید.

بازگشت نمسیس

 

تصاویر:

nemsis cleo mod

دانلود و راهنما و توصیه ها در ادامه مطلب.

تیر
10
1390

بوکس در gta sa

سلام دوستان.من هنوز در حال انتقال مطالب از وبلاگ قدیم هستم.

کسانی که این مود(CLEO) رو که دانلود نکردن،توصیه میکنم حتما دانلود کننخنده

حتما تو باشگاه های GTA SA شما بوکس بازی میکردید ولی این یکی فرق میکنه.یک بوکس بازی درست و حسابی.حرکت ها تغییری نکردند.نزدیک به 12 راند داره....

اگه میخواید مکانشو پیدا کنید من فقط یکی در ساحل سانتا ماریا لوس سانتوس پیدا کردم.

نحوه نصب مود و دانلود این مود CLEO در ادامه مطلب..

تیر
10
1390

Partners From Other GTAs

دوستان،کار ما امروز شروع میشود.اما قبل از اینکه برید سراغ این دانلود به کسانی که دوست دارند مرحله سازی برای gta sa بدون کد نویسی یا مهارت قبلی بیان به لینک زیر از انجمن هر سری من آموزش ساخت حرفه ایشو میزارم موفق باشید.

============================================

با سلام.

یک سری دوستان اومدن نظر دادن که نصب cleo مشکل دارد.و من میگم که این لینک رو روی 4 تا سیستم که gta sa مختلفی روشون نصب بود امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت.امشب آموزش قدم به قدمشو میزلرم که دیگه با مشکل بر نخورید.

=========================================

امروز برای شما یک CLEO آوردم که میتوانید ازش به عنوان نیروی کمکی برای CJ در سان آندرسن یاد کنید.

در این مود شما شخصیت وایس سیتی،تام،رو دارید که مجهز به M4 است و با دکمه Shift' + 'Ctrl ایجاد میشود و بادیگارد شما میگردد.و همچنین نیکو بلیک،از لیبرتی(لایبرتی سیتی) با اسلحه COMBAT SHOTGUN که قدرت زیادی دارد با دکمه،Tab' + 'Backspace ایجاد میشود.و غیر از این،لوییس لوپز نیز کنار آنهاست که با دکمه های caps' + 'space ایجاد میشود.

آموزش نصب و دانلود مود در ادامه مطلب(فقط مخصوص عضو شدگان)....

سایر صفحات : ...23456789